×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
false

به گزارش بیدار دز به نقل از خوزنا، حمیدرضا میرزاوند فرزند صید میرزا متولد ۱۳۵۲ شهرستان اندیمشک از سال ۱۳۶۵ افتخار پوشیدن لباس مقدس بسیج را داشت، او که در بیمارستان امام علی (ع)  شهرستان اندیمشک، در بخش حراست خدمت می کند در حال حاضر مسئولیت عملیات حوزه مقاومت بسیج شهید مدنی اندیمشک را نیز بر عهده دارد.
در زیر متن گفتگو با ایشان در این خصوص به رشته تحریر درآمده است.

دلیل حضور شما در سوریه و شرکت در عملیاتهای حساس چند ماه اخیر چه بوده است؟
خوب جواب سوال شما کاملاً روشن است، در شرایط فعلی جهان، رویارویی آشکار کفر با اسلام، هجمه صهیونیسم و ابر قدرت هایی که تشنه نابودی مسلمانان هستند، شرایط مردم مسلمان سوریه بویژه شیعیان مظلوم آن دیار، تهدیدات حرامیان نسبت به حرم مقدس کریمه اهل بیت حضرت زینب (س) و همچنین سخنان گویای ولی امرمان که می فرمایند: ” دفاع در سوریه بهتر از دفاع در داخل مرزهای ما است” حجت را بر ما تمام کرد و بنده و دوستانم را بر آن داشت تا افتخار حضور در میدان نبرد با دشمنان اهل بیت را پیدا کنم.

در مورد نحوه اعزام خودتان توضیح دهید؟
از طریق نیروی مقاومت بسیج وبه دلیل فعالیت در گردان های عاشورا و گذراندن تمامی دوره های لازم، لطف خدا شامل حالمان شد و زود تر از دیگران تحت فرماندهی سردار دلاور اسلام، عبدالرحمن پورجوادی به منطقه اعزام شدیم و در قالب یکی از تیپ های پیاده قرار گرفتیم.

احساس شما بعد از شهادت دوستان وبویژه فرزندان اندیمشکی چیست؟
به هر حال از دست دادن هم رزمان و دوستان خوب، بسیار سخت و جانگداز است و دل هر انسانی را به درد می آورد از طرفی پرواز ملکوتی این عزیزان، رسیدن به قرب الهی و افتخار شهادت ما را آرام می کند و خداوند هم خودش صبر بر مصیبت را به بنده ناچیزش عطا می کند، اما افسوس بنده برای آن است که نتوانستیم از این عزیزان بیشتر بهره بگیریم.

پس از شهادت دوستان و هم رزمان کار چگونه ادامه یافت؟
شاید باورش مشکل باشد اما عزم ما برای به ثمر رساندن هدفی که در پی آن خون ها ریخته شده است را راسخ تر می کرد.

  آیا دوباره به سوریه و میدان نبرد برمی گردید؟
شک نکنید؛ نه تنها بنده بلکه همه دوستان، عاشقانه و مشتاقانه در انتظار اعزام مجدد و ادامه راه شهدای عزیز هستیم و در این زمینه هیچ تردیدی وجود ندارد.

  حرف شما با مدافعان حرم چیست؟
البته نیاز به گفتن نیست واین را به خودم میگویم که مدافعان حرم را خدا برگزیده است تا دراین برهه تاریخی به عنوان مجاهدان راه حق در مقابل صهیونیسم، تکفیریان داعشی وسایر دست پروردگان جهان کفر مبارزه کنند، پس باید قدر این نعمت را بدانیم و در این راه ثابت قدم به انجام وظیفه الهی گردن نهیم.

ضمن تشکر از وقتی که در اختیار ما قرار دادید، در پایان اگر صحبت خاصی دارید، بفرمایید.
از خداوند سبحان توفیق ادامه راه شهدا وسربازی امام زمان (عج) را مسئلت دارم و امیدوارم در این مسیر شرمنده فرزندان شهید نشویم و به آنچه در دل داریم دست یابیم.

لینک کوتاه: http://bidardez.ir/?p=1

true
true
false
true
  1. Clay

    Thanks for finally writing about > بیدار
    دز مصاحبه اختصاصی با مدافع
    حرم – بیدار دز < Loved it!

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد