×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
false

امام جمعه دزفول بیان کرد: آن چنان هجمه فرهنگی دشمن زیاد است که می خواهد با این القائات ملت را وابسته خود کند، مگر غربیها چه دارند که ملت ایران ندارد.
خوزستان به تنهایی می تواند غذای ۲۵۰ میلیون نفر را تامین کند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بیدار دز به نقل از مجددز: نمازعبادی سیاسی جمعه با حضور اقشار مردم خداجو و ولایت مدار دزفول، فرمانده و جمعی از خلبانان و پرنسل پایگاه چهارم وحدتی دزفول، جمعی از فرماندهان و نیروهای نظامی تیپ ۲۹۲ سرلشکرشهید آزادی، پشتیبانی منطقه ۶ و به امامت حجت الاسلام والمسلمین قاضی در مصلای امام علی (ع) این شهرستان برگزارشد.

دعوت به تقوا و تبیین سبک زندگی دینی از منظر کلام الهی

خطیب نماز جمعه دزفول در خطبه اول نمازضمن دعوت مردم به تقوای الهی گفت: تقوا وخداترسی موجب رضایت حضرت باریتعالی است.

امام جمعه دزفول در ادامه این خطبه به تبیین سبک زندگی دینی از منظر آیاتی از سوره نحل قرآن کریم پرداخت و گفت:خدای متعال به مردان و زنان مومنی که دردنیا عمل صالح دارند حیات طیبه می بخشد.

وی افزود: حیات طیبه حیاتی است که خداوند متعال به بنده ی مومن قدرت تشخیص حق از باطل را می دهد و به همین دلیل است که انسان مومن دلبسته دنیا نیست.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: ثمره اعمال نیک دردنیا رسیدن به پاداش الهی در آخرت است.

بازخوانی بیانات مهم امام خامنه ای دردیدار مسئولان نظام

حجت الاسلام والمسلمین قاضی در خطبه دوم نماز با اشاره به بیانات مهم وکلیدی امام خامنه ای در دیدارنوروزی مسئولان و فرماندهان نظامی بامعظم له گفت: تمام برنامه دشمن بر محور القای ما نمی توانیم است و دشمن در تلاش است مسئولان کشورمان به این باور برسند که بدون او نمی توان مشکلات را حل کرد.

مگر غربیها چه دارند که ملت ایران ندارد؟

امام جمعه دزفول افزود: آن چنان هجمه فرهنگی دشمن زیاد است که می خواهد با این القائات ملت را وابسته خود کند، مگر غربیها چه دارند که ملت ایران ندارد.

خوزستان به تنهایی می تواند غذای ۲۵۰ میلیون نفر را تامین کند

خطیب نماز جمعه دزفول اظهارکرد:کشور ما از نظر منابع،معادن،شرایط اقتصادی،دسترسی به دریاها و آبهای آزاد و زیرساخت ها یکی از کشورهای غنی جهان است بطوری که طبق نظر کارشناسان کشاورزی خوزستان به تنهایی می تواند غذای ۲۵۰ میلیون نفر را تامین کند.

جوانان کشورمان دردو دهه اخیر بسیار خوش درخشیدند

امام جمعه دزفول افزود:از نظر نیروی انسانی و تحصیل کرده جوان نیز کشورما بسیار غنی است و هیچ کمبودی ندارد و سرمایه ۳۳ میلیونی نیروی جوان را دارد که این جوانان توانسته اند که درچهار دهه پس از پیروزی انقلاب اسلامی ازجمله در دوران دفاع مقدس و برغم حمایت تمام قدرت های بزرگ از صدام افلقی، مقاومت کنند و در برابر دشمن یک وجب از خاک کشور را به هدر ندهند.

حجت لاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد:در زمینه پیشرفت های علمی و فناوری ،نانو ،هسته ای و دفاعی و موشکی نیز جوانان کشورمان دردو دهه اخیر بسیار خوش درخشیدند و باعث شتاب علمی خود به جایی رسیدند که در لیست هشت کشور اول جهان در برخی موارد قرار بگیرند.

انتقاد از عدم بکارگیری نیروهای کارآمد ، انقلابی و شجاع

امام جمعه دزفول درفرازی دیگر ازخطبه های نماز با انتقاد از عدم بکارگیری نیروهای کارآمد ، انقلابی و شجاع گفت: بعضی ازمسئولین توانمندیهای داخلی را باورندارندسخن از اقتصاد مقاومتی وتولید داخلی می گویند ولی در عمل انجام نمی دهند. وبه مدیرانی که انگیزه ندارندوبدنیال حفظ وضع موجود هستند تکیه می کنند.

جنگ اقتصادی افسر خاص خودرا می طلبد

خطیب نماز جمعه دزفول گفت: جنگ اقتصادی افسر خاص خودرا می طلبد وباید انقلابی و جهادی عمل کرد.

امام جمعه دزفول گفت:مسئولان باید با مردم همراه باشند ونتیجه آن پیشرفت کشور خواهد بود.

آقازاده ها بین مردم و مسئولان فاصله انداخته است

حجت الاسلام والمسلمین قاضی همچنین با انتقاد از پدیده آقازاده ها در کشور گفت:پدیده آقازاده ها بین مردم و مسئولان فاصله انداخته است زیرا مردم به راحتی فشار و مشکلات اقتصادی را تحمل می کنند ولی تبعیض را نمی پذیرند ،اگر بیکاری در کشور وجود دارد آقازاده ها نباید از این امر مستثنی باشند .

خطیب نماز جمعه دزفول گفت:عدم رونق تولید داخلی با بیکاری ،اعتیاد و مشکلات خانوادگی برابر است که دشمن به دنبال همین است تا کانون خانواده را با این مشکلات مواجه کند .

مسئولان مشکلات شهرکهای صنعتی دزفول را حل کنند

امام جمعه دزفول در ادامه راه اندازی واحدهای تولیدی را یکی از راهکارهای رونق اقتصادی عنوان کرد و گفت:شهرکهای صنعتی دزفول یا در حال تعطیلی و یا در حال نیمه تعطیلی هستند و با مشکلات زیادی روبرو هستند که براحتی قابل حل هستند که مسئولان باید تلاش بیشتری برای حل مشکلات این واحدهای تولیدی داشته باشند تا شاهد اشتغال جوانان باشیم.

تبیین وضعیت انتخابات در کشور

خطیب نماز جمعه دزفول به وضعیت انتخابات در کشور نیز اشاره کرد و گفت:کشور وارد فضای انتخابات شده است لذا باید فضایی سالم در کشور ایجاد شود و در انتخابات دقت شود و افرادی که در عمل اصل نظام را قبول ندارند ولی با ظاهرسازی سعی در جلب رضایت مردم دارند انتخاب نشوند.

امام جمعه دزفول رجل سیاسی بودن و مدیر و مدبر بودن را از دیگر خصوصیات نامزدها دانست و گفت:مسئولان باید سعه صدر داشته باشند و انتقاد پذیر باشند تا بتوانند مشکلات را حل کنند.

حجت الاسلام والمسلمین قاضی در فرازی دیگر از خطبه های نماز جمعه با انتقاد و محکوم کردن سیاست های تروریستی دولت ترامپ در منطقه گفت:ترامپ یکی از آشفته ترین دولت های ایلات متحده امریکا است که شعار مبارزه با تروریست سرمی دهد ولی در عمل با پرتاب موشک به سوریه از داعش و صهیونیستها حمایت می کند.

گرامیداشت ۲۹ فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران

امام جمعه دزفول در بخشی دیگر از خطبه های این هفته نمازجمعه دزفول ۲۹ فروردین ماه روز ارتش جمهوری اسلامی را گرامیداشت وگفت: ارتش قدرتمند ومکتبی امروز در کنار دیگر نیروهای مسلح بسیج وسپاه حافظ امنیت کشور هستند.

تجلیل از معتکفین ودست اندر کاران آن

امام جمعه دزفول همچنین از معتکفین و برگزار کنندگان آئین معنوی اعتکاف در سطح شهرستان دزفول به خصوص حضور معنوی جوانان در این مراسم ونیز حرکت زیبای نیروی انتظامی منطقه دزفول در پذیرایی از معتکفین دریکی از مساجد دزفول تقدیر کرد.

 

لینک کوتاه: http://bidardez.ir/?p=388

true
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

*

code